Творча лабораторія «Рефлексія за підсумками першого семестру: теорія та практика».
- cprgopl
- 27 січ.
- Читати 1 хв
23 січня 2025 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка відбулася творча лабораторія для вчителів хімії закладів загальної середньої освіти громади, які викладають у 7 класах НУШ «Рефлексія за підсумками першого семестру: теорія та практика».
Про впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти в предметному циклі НУШ, про мету та компетентнісний потенціал природничої освітньої галузі говорила Оксана Щербан, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників. Учителі хімії Юлія Вакало та Юлія Жалдак поділилися досвідом використання інтернет ресурсів на уроках в 7 класах НУШ. Це допомагає в посиленні мотивації, підвищенні рівня індивідуалізації навчання, а також дає можливість моделювати хімічні процеси та явища, які практично неможливо, а іноді й шкідливо, демонструвати в кабінеті хімії. Вікторія Полонська, лідер професійної спільноти вчителів хімії, познайомила колег з підручником хімії для пілотних 8-х класів НУШ видавництва «Ранок» та електронним застосунком до нього, а також з матеріально-технічним оснащенням кабінету хімії ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка. Вона зазначила, що найбільша і найголовніша роль у розвитку інтересу до хімії належить експерименту, що є початковим джерелом знань, своєрідним наочним посібником, який пов’язує теорію з практикою.
Сучасний учитель хімії повинен бути добре освіченим і мати глибокі знання в галузі хімії. Він повинен бути відкритим до новітніх технологій та методів навчання, щоб дати знання учням у привабливий спосіб.


Comments