top of page

Штучний інтелект в мистецтві: освітні перспективи та практики

  • cprgopl
  • 18 лют.
  • Читати 1 хв

17 лютого 2025 року в СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської відбувся методичний вернісаж учителів освітньої галузі «Мистецтво» «Інтеграція штучного інтелекту в мистецьку освітню галузь».

На початку зустрічі Наталія Полова, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників, зазначила, що використання веб-сервісів штучного інтелекту (ШІ) для професійного розвитку педагогів – це підвищення конкурентоспроможності, адже знання та навички ШІ стають все більш затребуваними. Якісна підготовка до уроків вимагає не лише уважності та відповідальності, а й глибокого пошуку корисних матеріалів, нової інформації за темою, що допомагає оптимізувати щоденну роботу педагогів.

Марина Попович, учитель СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської презентувала присутнім сучасний арт-простір – кабінет мистецтва, поділилася освітніми ідеями та досвідом роботи з використання новітніх технологій навчання на уроках мистецької галузі.

Катерина Строкотова, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників, провела майстерку «Штучний інтелект на уроках мистецтва: нові можливості для творчості» та поділилася різними інструментами штучного інтелекту для роботи на уроках мистецтва: методи залучення штучного інтелекту до мистецьких практик та можливості створення мистецьких творів, використовуючи інструменти штучного інтелекту. Зустріч пройшла творчо, змістовно та цікаво.

Участь у роботі педагогічних спільнот – це можливість обміну досвідом та джерело натхнення новими ідеями.






 
 
 

Comments


bottom of page